Aktualności

Piaseczno
02 marzec 2024

W pierwszych dniach marca 3 naszych zawodników wzięła udział w PP Juniorów/ek Młodszych, który odbywał się w Piasecznie. Ewentualne wywalczenie w tych zawodach medalu, równoznaczne było z bezpośrednim awansem do finałów Mistrzostw Polski. Niestety ta sztuka nie udała się naszym reprezentantom. W kat. do 57kg Martyna Narożnowska, po dobrej walce, w eliminacjach przegrała i w repasażach również odniosła porażkę. Ignacy Kiciński w kat. 73kg, uległ zawodnikowi z Gwardii Łódź i odpadł z turnieju. Piotr Maćkowiak w kat. do 81kg, miał więcej szczęścia i pierwszą walkę w eliminacjach wygrał, ale kolejną przegrał i na tym zakończył udział w turnieju. Nasi reprezentanci startują w kat. wagowych najliczniej obsadzonych, gdzie konkurencja jest bardzo duża, np. w kat. do 73kg startowało 63 zawodników. Kolejna szansa zakwalifikowania się do MP, już za kilka dni w eliminacjach regionalnych.