Aktualności

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Gdyni zgromadził 4 czerwca ponad 100 klubów z polski i zagranicy a wśród nich dwoje reprezentantów UKS Gimnazjon Suchy Las. Piotr Maćkowiak w kat wagowej do 81kg miał 35 konkurentów, w pierwszej rundzie miał wolny los w drugiej pokonał zawodnika AZS AWFiS Gdańsk a w kolejnej przegrał z zawodnikiem Kuma Warszawa i odpadł z turnieju. Martyna Narożnowska w kat. wagowej do 57kg w pierwszej rundzie po bardzo dobrej, remisowej walce w dogrywce popełniła błąd, który kosztował ją porażkę. Jej przeciwniczka przegrała swoją kolejną walkę co skutkowało dla Martyny odpadnięciem z turnieju. Zdobyte doświadczenie powinno zaprocentować w kolejnych turniejach, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej.

Pyrzyce
03 czerwiec 2023

W dniu 4 czerwca sześcioosobowa ekipa judoków spróbowała swoich sił w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo. Najlepiej spisał się Paweł Smak wygrywając 5 walk, przegrywając 1 i zajmując 1 miejsce w swojej kategorii wagowej. W tej samej wadze na 3 miejscu uplasował się Mateusz Żuchowski. Pozostali tj. Daria Lisek, Wiktor Włocławski, Bartosz Ponikiewski oraz Aleksander Piechota odpadli w walkach eliminacyjnych. Dla wszystkich ogromne gratulacje!

Galeria zdjęć:

Elbląg
27 maj 2023

Nasz zawodnik Fabian Józefiak został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Osób z Niepełnosprawnościami. Fabian stoczył 4 emocjonujące pojedynki z których 3 wygrał, w przekonywującym stylu i efektownie. Były to jego  pierwsze zawody i do tego o tak wysokiej randze, na pewno nie był faworytem w swojej grupie. Współpraca na linii trener-zawodnik była wzorcowa, zrealizował w 100% założoną taktykę i dał sobie doskonale radę ze stresem. Mistrzostwa Polski dla osób z niepełnosprawnościami odbyły się po raz XII, tym razem w Elblągu, w zawodach udział wzięło 140 sportowców z 16 klubów. Dla Fabiana i naszego klubu to był debiut i zdobyliśmy kolejne doświadczenia. Jako trener jestem ogromnie dumny z Fabiana. Gratulacje!

Galeria zdjęć:

Suchy Las
21 maj 2023

AKTUALIZACJA: OSIĄGNĘLIŚMY LIMIT MIEJSC!
Na liście rezerowej znajduje się 5 zainteresowanych.

Serdecznie zapraszamy na półkolonie organizowane przez UKS Gimnazjon, które odbędą się w dniach 03 lipca 2023 r. - 07 lipca 2023 r. 

Program zajęć jest niezwykle bogaty, oprócz zajęć na tatami uczestnicy spędzą czas na świeżym powietrzu grając i bawiąc się w ramach gier zespołowych, chodząc na basen, zagrają w nerfy, spróbują zumby i jogi.

Podziękowania dla Wójta Gminy Suchy Las za objęcie patronatem i wsparcie finansowe przedsięwzięcia.

Warunki uczestnictwa:
- dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat, mieszkająca na terenie Gminy Suchy Las,
- zapis w panelu rodzica

(po zalogowaniu na konto rodzica na http://judo.suchylas.sportsmanago.pl/login po lewej stronie wybieramy zakładkę Obozy/Półkolonie i dalej PÓŁKOLONIE LATO 2023)

- zapis poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dla pozostałych). Wymagane dane: imię, nazwisko, data urodzenia dziecka, kontakt (nr tel) do rodzica.

Po zakwalifikowaniu:
- wypełnienie karty kwalifikacyjnej,
- wpłata 300 zł na konto klubu: SBL w Suchym Lesie nr: 75 9043 1054 2054 0056 3417 0001 (tytułem: "PÓŁKOLONIE LATO 2023: Imię i Nazwisko dziecka")

PLAKAT

KARTA KWALIFIKACYJNA

Opole
13 maj 2023

W niedzielę po zawodach w Opolu, uczestniczyliśmy w wartościowym treningu technicznym i walkach sparingowych na nowej sali Klubu Judo AZS Opole, trening prowadził utytułowany zawodnik i trener Tomasz Szczepaniak.

W zgrupowaniu uczestniczyli judocy z klubów z Opola, Wrocławia i Trójmiasta. Dziękujemy za wspólny trening.

Galeria zdjęć:

Kontakt z nami

Uczniowski Klub Sportowy "Gimnazjon"
ul. Poziomkowa 11
62-002 Suchy Las

Główna sala treningowa:
ul. Konwaliowa 4
62-002 Suchy Las

Konto: SBL w Suchym Lesie
nr: 75 9043 1054 2054 0056 3417 0001

Znajdziesz nas na portalach

Jesteśmy także na poniższych portalach. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z tym wszystkim co dzieje się w naszym Klubie.