Aktualności

Kaczory

8 pucharów, 20 walk wygranych i 4 najwyższe stopnie podium. Tak można w skrócie podsumować znakomity występ dziesięciu zawodników z UKS Gimnazjon Suchy Las na turnieju judo w Kaczorach. Najmłodsi spisali się bezbłędnie. Tadeusz Maćkowiak zwyciężył 4 walki przez ippon, doskonale realizując założenia taktyczne i zajął pierwsze miejsce. Liliana Baranowska bezkonkurencyjnie wygrała 2 walki i zajęła również pierwsze miejsce. Kolejny zawodnik, który nie napotkał równych sobie to Franciszek Kiciński. Zwyciężył przez ippon 4 walki zajmując pierwsze miejsce. Na dużą pochwałę zasługują Maurycy Szkudlarz i Borys Klauze, którzy wygrali po 3 walki. Oboje zdobyli srebrne puchary. Brązowy puchar wywalczył Bartosz Ponikiewski wygrywając dwie walki. Złoty puchar do Suchego Lasu przywiozła Daria Lisek (niestety w swojej wadze nie miała przeciwniczek), brązowy puchar zdobyła Maja Żuchowska. Konstanty Czabański i Stanisław Maćkowiak wygrali po jednej walce.