Aktualności

Opole
04 grudzień 2022

Sucholescy judocy odwiedzili Opole i wzięli udział w zawodach noszących nazwę "Memoriał trenera Edwarda Faciejewa". Turniej odbył się w opolskiej arenie Stegu. Na 6 matach walczyło 390 zawodników z 34 klubów z Polski i Czech. Znakomicie spisała się Martyna Narożnowska, która po wygraniu 3 walk uplasowała się na 2 miejscu. Piotr Maćkowiak wyszedł zwycięsko z dwóch pojedynków i również zakończył zawody na 2 miejscu. 3 miejsce zajęła Daria Lisek wygrywając w grupie 2 walki przez trzymanie. Jakub Chmiel i Maurycy Szkudlarz uplasowali się poza podium. Kolejnego dnia, odbył się trening techniczny i randori z multimedalistami Mistrzostw Polski, wychowankami trenera Edwarda Faciejewa.